O nás


Poté, co mě pozval Marty Bianco do svého nového hudebního projektu s názvem GPS (Gospel+Pop+Soul) a co založil koncertní kapelu stejného jména, jsme se pustili do práce.

Marty napsal moře pěkných písní, píše hudbu i texty. Já jsem přispěl také pár skladbami, tu hudbou, tu i textem.

Společně s ostatními členy kapely GPS jsme nazkoušeli první koncertní program, ale přichází období, které koncertování nepřeje. Proto jsme se pustili do studiové práce.

Tibor nahrál většinu bicích, Marty vše nazpíval, nahrál kytary a já jsem se pustil do ostatních nástrojů. Mým nástrojem v kapele je baskytara, ale ve studiu jsem nahrál veškeré klávesové nástroje, společně s Martym jsem zpracoval aranže a nahrál smyčce a dechy.

Jak postupovala společná práce na jednotlivých skladbách, zjistili jsme, že si s Martym velmi dobře rozumíme v aranžích, zvuku i celkové produkci. I proto jsme se dohodli na založení labelu GPS Music.

Díky tomu již nyní dostáváme požadavky na tvorbu jedinečných hudebních produkcí z autorských děl začínajících i pokročilých hudebníků.

GPS Music je label, který je připraven pomoci každému, kdo o to bude stát, s ohledem na kapacity, avšak bez ohledu na úroveň profesionality žadatele.