GPS & Marty Bianco ruku v ruce s anděly


(s Andreou Kalivodovou a s Ráchel Skleničkovou)

GPS & Marty Bianco ruku v ruce s anděly
GPS & Marty Bianco ruku v ruce s anděly

Pro většinu z nás je nejdůležitější, zda se nám hudba líbí, nebo ne. Proč jí tedy dělit jinak. Pojďme si takovou hudbu poslechnout, navíc v podání skvělých interpretů.
Přijďte si užít úžasný večer se skvostnou Andreou Tögel Kalivodovou, sólistkou opery Národního Divadla, zaposlouchejte se do mistrovské hry skvělé klavíristky, Ráchel Skleničkové, která bude i zpívat a nechte se unést uměním jediného českého zpěváka belcanto rocku, kterým je Marty Bianco, jenž je někdy přezdíván českým Boccelim a jehož barva hlasu je v mnohém podobná Karlu Gottovi.
Skupina GPS, Pražský symfonický orchestr VŠCHT, který řídí Dominik Landsinger a Českokrumlovský dětský pěvecký sbor se sbormistrem Lukášem Holcem se pak ujmou hudebního doprovodu.
Koncert bude zaznamenáván, přijďte tedy podpořit atmosféru koncertu i svým potleskem… Všichni vystupující se na vás moc těší.
Koncert přináší GPS Music, za podpory Městského Divadla Český Krumlov.Mediálními partnery jsou Český Rozhlas České Budějovice a Jihočeská televize.

První ze série koncertů se bude konat 30. listopadu 2022, v Městském Divadle Český Krumlov.

https://www.divadlo.ckrumlov.cz/cz/akce-16515-ruku-v-ruce-s-andely/

Jeden komentář: “GPS & Marty Bianco ruku v ruce s anděly”

  1. Jsem překvapená, že Marty zpívá tuhle hudbu. Znám ho z Porty, kterou mimochodem vyhrál, ale tohle je opravdu mnohem vyšší level. Jedu do Krumlova z Jihlavy a moc se těším…!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *